Ako to funguje

Od predstavy po stretnutie

Na úvod nás zákazník osloví zo svojou predstavou. Snažíme sa hneď pri prvom telefonáte získať čo najviac informácií, aby sme následne zákazníkovi pri prvom stretnutí vedeli vybrať čo najlepšie riešenie. Dohodneme si termín stretnutia, na ktorý prinesieme podklady k zariadeniam, ktoré vieme zákazníkovi ponúknuť.

Zameranie

Prezrieme si daný priestor, nájdeme vhodné riešenie a zmeriame potrebné náležitosti. V komplikovaných prípadoch alebo pri väčších stavbách je prítomný aj náš projektant, ktorý navrhne oficiálny projekt.

Cenová ponuka

Na základe zamerania vypracujeme cenovú ponuku, prípadne aj s projektom. Obvykle vypracúvame minimálne dve alternatívy, aby mal zákazník na výber. Ak sa zákazník rozhodne pre dodanie produktov a služieb od nás, tak cenovú ponuku má zdarma.

Realizácia

Po odsúhlasení cenovej ponuky zákazníkom si dohodneme termín realizácie. Po ukončení prác zákazníka zaškolíme a vysvetlíme mu, ako správne obsluhovať dané zariadenia. Následne si dohodneme pravidelný servis a záručné podmienky.

Servis

Zákazníkom poskytujeme záručný aj pozáručný servis. Záručný servis uskutočňujeme po dobu dvoch rokov – minimálne raz ročne. Po dohode so zákazníkom aj dvakrát ročne. V určitých prípadoch, ak si to vyžadujú okolnosti (prašnosť prostredia alebo intenzívna prevádzka v priemysle), je to aj niekoľkokrát do roka.

Produkty a služby

Prezrite si náš rozsiahly sortiment klimatizačných zariadení, vzduchotechnických zariadení, vykurovacích systémov či rekuperácii a doplnkové služby, ktoré vám ponúkame.